Chemia fotograficzna

Chemia fotograficzna Tetenal Fuji Kodak AgfaZnajomy mi mówił, że szukasz rewelacyjnej chemii minilabowej do swojego minilaba? Kluczowa sprawa to jaki jest to minilab ?

chemia fotograficzna

W zależności od rodzaju minilaba należy zostosować chemię dostosowaną do odpowiedniego procesu. W drugiej kolejności należy dokonać wyboru producenta a wybór jest skromny:

 

Tetenal, Fuji, Kodak i Agfa

 

Do wyboru jest np. chemia fotograficzna Fuji . Z czego wynikły te poszukiwania ? Od wielu lat tkwię w przekonaniu, że pracuję na idealnej chemii na świecie. Ostatnio pojawiły kłopoty. Jakie było moje zdziwienie gdy przyjechał mnie handlowiec firmy Tetenal. Uświadomił mnie, że chemia tetenal którą używam produkuje właśnie Tetenal. Kilka razy przekonywano mniena przejście na chemię Tetenala. Dopiero w tym momencie przejrzałem na oczy. Co mnie przekonało? rzetelne podejście do właściciela zakładu fotograficznego. Olbrzymia wiedza na temat chemii minilabowej.

Zapraszamy też na inne strony:

Chemia fotograficzna dobierana jest przez ich serwis nie tylko do konkretnego modelu urządzenia ale dodatkowo pod kątem średnich przerobów w moim urządzeniu różnych okresach roku. Mam teraz w cenie pełen monitoring moich procesów. Dzieje się to w następujący sposób, że przyjeżdża do mnie handlowiec - wywołuje strip kontrolny i od razu przesyła poprzez sieć GSM do ich Serwisu.

 

 

Tym samym wynik oraz niezbędne poprawki jak zoptymalizować pracę mojego laba dostaję w kilka minut.