Epson Stylus 7900Dziś, gdzie drastycznie obniża się liczba zdjęć przenoszonych na papier laby muszą znajdywać inne dróg zdobywania pieniędzy. Malejący zysk ze odbitek musi być kompensowany innymi usługami, które umożliwią na rozwój własnego miejsca pracy. Jedną z dróg kierujących do celu jest wydruk wielkoformatowy. Już sporo fotografów ma takie drukarki i stało się to standardową usługą robioną przez fotografów.

 

Firma Tetenal Polska http://www.chemia-fotograficzna.pl/ świadoma zmian od samego początku proponuje własnym klientom tego typu rozwiązania oparte na drukarkach firmy Epson. Są to drukarka epson 7900 oraz drukarka epson 9900. Klienci, którzy współpracują z nami otrzymują kompleksową wiedzę wymaganą do wdrożenia systemu, know how produktu ostatecznego, kierunki rozwoju metody. Decydując się na kooperację klient ma dostęp do najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych znanych w branżach fotograficznej oraz graficznej, posiadających wiele nagród na branżowych imprezach targowych czy przyznawanych przez media poświęcone tej tematyce. Ważny jest fakt, że produkt finalny nie nie ogranicza się jak w przypadku metody halogenosrebrowej do powierzchni błyszczącej czy matowej ale mamy tu możliwość również wydruków na płótnie, papierach artystycznych (baryt, karton), materiałach reklamowych (naklejka, baner, backlit), czy wreszcie CAD, GIS.

Firma Tetenal posiada wszystkie te nośniki gwarantując własnym klientom dywersyfikacje propozycji. pomoc w postaci działu New Media to następny element wyróżniający tę firmę. Dzięki temu każdy klient ma możliwość zwrócenia się do wykwalifikowanych pracowników celem rozwiązania każdego napotkanego problemu. Indywidualne podejście do klienta wyróżnia firmę Tetenal co przekłada się w ilość zakładów, które nawiązały współpracę. Jest to bezpośrednim dowodem na słuszność podjętej decyzji.

 

zobacz stronę: przewóz osób warszawa