Fotoksiążka

 

Są one wydrukowane tak jak albumy w księgarniach, a nie wkładane. Każdą stronę możemy ozdobić napisami i ozdobnymi ornamentami, jeśli tylko chcemy. Uważam że coś takiego jak fotoalbum, jest jeszcze zbyt mało znany w naszym społeczeństwie, dlatego w tej chwili nie jest popularny. No ale jak wszystko, wymaga czasu na to aby, stała się popularna.

fotoksiążka cenaProducenci tego typu rzeczy powinni ze sobą współpracować aby rozpropagować taką usługę. W tej chwili mało kto wywołuje zdjęcia i kupuje albumy, tylko po to żeby później móc sobie je pooglądać. Niestety, może się okazać że istnieje jeden element który może uśmiercić tego typu albumy. Jest to po prostu projektowanie fotoksiążki (źródło: https://www.foto-projekt.com.pl/?fotoksiazka-program ) cena. Niestety ale jak każda nowość jest ona w tej chwili droga. Jednakże gdybyśmy policzyli ogólny koszt wywoływania zdjęć cyfrowych a potem kupna albumu, okazało by się że nie jest ona o dużo droższa. Dziesięć złotych więcej, za album który będzie przepiękny, zaprojektowany od początku do końca przez nas to chyba nie jest dużo. Właśnie dlatego uważam że fotoalbum, będzie zyskiwał na popularności. Niestety bez kooperacji producentów, będzie to trwało bardzo długo. Dlatego sądzę że powinno zacząć się reklamować szerzej takie usługi. Piękno takich albumów, jest duże, i mogą być świetną pamiątką. Firmy oferujące takie rzeczy, proponują wiele różnych projektów, także mogą być i świetną reklamówką, folderem reklamowym.

zobacz również: fotoksiążka przykłady

dobre fotoksiążkiUważam że fotoksiążki, mogą mieć przed sobą świetlaną przyszłość. Niestety potrzeba im nadal reklamy. Bardzo mało osób wie co to w ogóle jest. Aby się o tym przekonać, wystarczy wyjść na ulicę i zapytać się ludzi. Mogę się założyć o milion złoty że mało kto będzie wiedział co to jest fotoksiążka. Uważam tak ponieważ wielu jeszcze nie zdążyło się oswoić z fotografią cyfrową i dużo ludzi myśli że takie zdjęcia można oglądać tylko na ekranie komputera, lub nawet aparatu fotograficznego. Właśnie do takich osób musi trafić fotoalbum, niech dowiedzą się czym tak naprawdę jest fotografia cyfrowa. Aby to odniosło sukces, wiele firm musi się na niego złożyć. W tej chwili proponuje się tylko parom młodym produkt o nazwie fotoksiażka ślubna, a może to być przecież produkt dla każdego. Przecież każdy chyba by chciał mieć własny album, wyglądający jak prawdziwy, tylko z taką różnica że z własnymi zdjęciami. Bez problemu możemy w internecie znaleźć przykład. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę fotoksiążka przykłady, a znajdziemy wiele różnych, świetnych przykładów takich albumów. W naszym kraju, coraz więcej firm, w tej chwili zajmuje się tworzeniem takich albów. Jestem całkowicie pewny że będzie ich coraz więcej, ponieważ jest to jedna z najprężniej rozwijających się działów fotografii w tej chwili. Życzę fotoksiążce wszystkiego dobrego i lepszej promocji.