Ploter solwentowy


 

Ploter solwentowy Epson GS 6000

 

Pierwszy 8 - kolorowy eko-solwent na świeciePloter solwentowy Epson GS6000 otrzymał w 2009 roku nagrodę TIPA (Technical Image Press Association) w kategorii "Najlepsza drukarka wielkoformatowa 2009 roku"


Ploter solwentowy GS6000 to pierwsza 64-calowa drukarka solwentowa firmy Epson. Wysoka jakość i trwałość wydruków jest zasługą nowego, 8-kolorowego zestawu atramentów Epson UltraChromeTM GS z ekologicznym rozpuszczalnikiem (C,M,Y,K,LC,LM, O,G) dostępnego w wydajnych wkładach o pojemności 950 ml. Zapewnia on wyjątkowo szeroką paletę barw z ulepszona obsługą często używanych kolorów punktowych, dzięki czemu drukarka Stylus Pro GS6000 doskonale nadaje się do druku znaków towarowych. Co ważne dla środowiska i operatorów, atrament Epson UltraChromeTM GS nie wydziela szkodliwych lotnych związków organicznych i jest pierwszym ekologicznym zestawem atramentów, który trafia na rynek bez symbolu zagrożenia.


Ploter solwentowy Stylus Pro GS6000 jest przyjazny dla środowiska i dla użytkownika ponieważ nie wymaga specjalnej wentylacji, można go ustawić w miejscu najbardziej dogodnym dla firmy. Ploter solwentowy GS6000 jest dostępny również w połączeniu z oprogramowaniem typu RIP firmy ONYX .

 

Polecamy też inne strony:

http://fotoksiazka.co.pl/?fotoalbum,3