Pomysł na unikatowy prezent

Strona Główna » Pomysł na unikatowy prezent

foto gadżetyKażdy z nas często napotyka na znany wszystkim problem - brak pomysłu na prezent. Zbliżają się urodziny bliskiej osoby, Boże Narodzenie lub inna okazja, a my nie mamy pojęcia, co wybrać. Wszystko wydaje nam się oklepane lub boimy się, że nasz podarunek będzie zupełnie nietrafiony. Kup książkę, kwiatek, kubek - doradzają nam inni, ale my nie chcemy iść na łatwiznę i szukamy czegoś, co naprawdę ucieszy obdarowanego. Takim czymś, na pewno będzie prezent ze zdjęciem. 

 

Wiele fotograficznych sklepów internetowych oferuje szeroki wybór unikatowych gadżetów z fotografiami. Klienci mogą samodzielnie zaprojektować wiele różnych ciekawych foto prezentów.

Między innymi:

  1. ramka na 4 zdjęcia  lub zobacz tutaj: https://www.tetenal.com.pl/
  2. kubek. Zawsze milej jest rozpocząć dzień, pijąc kawę z kubka, dzięki któremu można wrócić do miłego wspomnienia lub popatrzeć na uśmiech ukochanej osoby.
  3. foto kalendarz na ścianę, czyli prezent, który będzie cieszył nie tylko jeden dzień, ale cały rok. Sprawdzi się doskonale, jako podarunek na Dzień Matki (wypełniony zdjęciami pociech) lub upominek dla drugiej połówki (wspólne wspomnienia na kolejny rok bycia razem). 
  4. koszulka z fotografią. Może być dowcipna lub całkiem poważna. Istotne jest to, że na pewno nikt na całym świecie nie będzie mieć drugiej takiej samej. 
  5. puzzle. Doskonały pomysł na prezent dla dziecka. Puzzle z wizerunkiem całej rodziny to doskonała pamiątka i świetna zabawa w tym samym czasie.
  6. Wśród możliwych do wyboru foto gadżety można znaleźć także te bardziej oryginalne i nietypowe, jak na przykład: zapalniczki, obudowy na telefon, zegarki, breloczki, naszyjniki czy nawet pluszaki. 

foto prezentyJeśli znalezienie pomysłu na prezent to dla Ciebie problem, nie wahaj się i zdecyduj się na prezent ze zdjęciem.