Zdjęcia czyli wspomnienia na papierze

Strona Główna » Zdjęcia czyli wspomnienia na papierze

Zdjęcia czyli wspomnienia na papierze. Temat rzeka. Chyba wszyscy uwielbiamy oglądać zdjęcia. Wspominamy wtedy szczególne chwile z życia naszej rodziny. Nie tylko szczególne uroczystości, ale także zwyczajne dni, podczas których ktoś chwycił za aparat i uwiecznił niezapomniane chwile. Pierwszy krok dziecka, pierwszy ząbek, dziecko pierwszy raz w szkole.

 

Różne sytuacje. Kiedyś robiliśmy zdjęcia zwykłymi aparatami. Pamiętamy czasy, kiedy trzeba było szanować każdą klatkę. Dzisiaj pstrykamy miliony zdjęć aparatami cyfrowymi. Dobrym wspomnieniem z sesji zdjęciowej jest fotoksiążka.Aby ją zamówić trzeba w pierwszej kolejności przygotować projekt. Bez problemu można znaleźć w internecie darmowy program do robienia fotoksiążek. W kilka popołudni można przygotować taki projekt.

 

Jest to specjalny rodzaj albumu w formie książki. To wspaniała pamiątka z sesji ślubnych czy komunijnych. Taka pamiątka jest dość trwała, zazwyczaj jest porządnie wykonana, dzięki czemu można się nią dłużej cieszyć. I wygląda lepiej niż album. Można dyskutować nad sensem posiadania fotoksiążki w czasach, kiedy wszystkie zdjęcia mamy na komputerze. Można w każdej chwili włączyć laptopa i już widzimy jak na dłoni cała sesję, od początku do końca. Jednak nic nie dorówna chwilom, kiedy te zdjęcia bierzemy w dłoń i wspominamy piękne chwile, siedząc na kanapie. Można wspominać z laptopem na kolanach, ale to jest tak jak z książką. Są tani elektronicznych czytników i oczywiście mają oni prawo do swojego poglądu i mają prawo uważać, że jest to to samo co czytanie zwykłej książki. Jednak są też osoby, które uważają, że nic nie zastąpi papierowej książki. Tak samo nic nie zastąpi papierowego zdjęcia.

Naprawdę warto mieć taką pamiątkę.

Nie warto na tym oszczędzać.

 

Najlepiej od razu zamówić taką książkę, bo później możemy już się na to z różnych względów ni zdecydować. Nie ma to jak wspomnienia na papierze. Zdjęcia na laptopie z różnych powodów możemy stracić - awaria dysku, kradzież laptopa. A papierowej książki nikt nam nie odbierze.